سئو وب‌ سایت در رشت

سئو وب‌ سایت در رشت
عناوین مقاله

خدمات سئو سایت در رشت و گیلان

سئو SEO در واقع مخفف کلمه Search Engine Optimization است که در واقع به معنای بهینه سازی جهت موتور جستجوگر است. سئو به سایت‌ها اجازه می‌دهد، بر اساس یک سری کلید واژه خاص که توسط کاربران بسیار جستجو می‌شود، بهتر و سریعتر یافت شوند.

این موضوع کاملا نیاز به تجربه و استفاده هوشمندانه دارد، به همین دلیل جوراسرویس میتواند با بهترین خدمات سئو در رشت با تجربه بیش از 10سال در زمینه مرکز خدمات سئو در رشت باشد.

همانطور که گفته شد سئو جهت بهینه‌سازی سایت در راستای افزایش بازدید و رتبه سایت استفاده می‌شود. بیشترین تمرکز تمامی وب‌سایت‌ها در حال حاضر بر روی بستر سرچ کنسول گوگل است که بیشترین تعداد کاربر جستجوگر را دارد. کلیدواژه سئو در کنار یک محتوای مناسب بصورت هوشمند قرار میگیرد و این موضوع به سادگی باعث افزایش رتبه سایت و امتیاز شماره صفحه نمایش سایت در نتیجه موتورجستجوگر می‌شود.

جهت رعایت سئو موارد مختلفی به غیر از انتخاب درست کلیدواژه نیاز به تفکر و بررسی دارد که در زمان قدیم به هیچ وجه تاثیری در سئو سایت نداشته‌اند. برخی از آنها شامل مواردی مانند: کدنویسی سایت، میزان زمان لود سایت، نوع ساختار صفحات، نوع طراحی سایت، نحوه قرار گرفتن محتوا، زمان قرارگیری محتوا، تعداد محتوا و موارد مختلف دیگری که با رعایت هرکدام از آنها موتورجستجوگر مانند گوگل به سایت امتیاز اختصاص می‌دهد و در نتیجه رتبه سایت در صفحه نمایش گوگل تغییر پیدا می‌کند.

جوراسرویس با به کارگیری بهترین تیم متخصص تولید محتوای سایت و سئو، میتواند این اطمینان را به مشتریان بدهد که با کمترین هزینه سئو در رشت و گیلان و با بالاترین کیفیت خدمات را ارائه دهد.

خدمات سئو در رشت

خدمات سئو به طورکل مجموعه فعالیتی است که در نهایت باعث افزایش فروش، افزایش رتبه سایت در گوگل و همینطور برندسازی شرکت می‌شود.

خدمات سئو می‌تواند با توجه به نیاز مشتری در اشکال مختلف مانند خدمات سئو تکنیکال وب‌سایت، تولید محتوا بهینه‌سازی شده سئو، بهینه‌سازی و افزایش سرعت سایت و موارد مختلف دیگر ارائه گردد.

ضمن اینکه خدمات سئو امکان ارائه در شکل، درون مجموعه یا به شکل برون‌سپاری را دارد. نوع دریافت خدمات سئو در رشت و نحوه دریافت این خدمات کاملا بستگی به سلیقه مدنظر کارفرما وابسته است، لازم به ذکر است که انتخاب هرکدام از خدمات و نحوه دریافت خدمات به طور مستقیم در هزینه دریافت خدمات سئو در در رشت تاثیر گذار است.

خدمات سئو سایت در رشت و گیلان

مراحل ارائه خدمات سئو در جوراسرویس

 1. مشاوره سئو سایت به مشتریان
 2. تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی سئو
 3. بهینه سازی ساختار و کدنویسی درصورت نیاز
 4. تعیین استراتژی بک لینک و رپورتاژ آگهی
 5. تعیین استراتژی تولید محتوا
 6. نگارش مطالب متناسب با زمینه شرکت
 7. پیاده سازی و اجرای خدمات سئو و تولید محتوا در رشت

اگر قرار باشد سئو را به طور ساده توضیح بدهیم، میتوانیم آن را به عنوان یک بازاریاب و یا جایگاه قرارگیری مکان شرکت در نظر بگیرید.

تصور کنید شرکت شما در بالای یک برج بسیار معروف قرار دارد، به نظر شما چه ذهنیتی در ذهن مشتری میسازید؟ یا یک مثال ساده‌تر شما یک مغازه سوپرمارکت در گوشه شهر دارید و یک مغازه سوپرمارکت در قلب شهر قرار گرفته است، به نظر شما تعداد بازدیدکنندگان و میزان فروش در کدام مغازه بیشتر است؟ هر دو مورد تنها با قرارگیری در جایگاه درست امکان فروش خود را افزایش می‌دهند.

سئو نیز دقیقا همین نقش را برای وب‌سایت و سایر پلتفرم‌ها مانند اینستاگرام، لینکدین، فیسبوک و هر پلتفرمی قابلیت خواندن آن توسط موتورجستجوگر قرار دارد، ایفا می‌کند.

از دلایل برجستگی سئو سایت در رشت نسبت به تبلیغات اینترنتی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قرارگیری در صفحات اول در مدت زمان طولانی
 • تسریع در افزایش فروش
 • جذب مخاطب هدف
 • میزان هزینه کمتر نسبت به تبلیغات دیگر
 • امکان دریافت آمار دقیق
 • برندسازی
 • اعتماد بالای مخاطبین
 • امکان تعیین سطح در نوع بازدید  سن، سلایق و …
 • تداوم در فروش

مراحل ارائه خدمات سئو در جوراسرویس

برخی از خدمات مهم سئو سایت در رشت شامل موارد زیر است

 • رفع مشکلات سایت

پیش از هرگونه فعالیت جهت به کارگیری سئو سایت، ابتدا میبایست سایت از لحاظ فنی در بهترین حالت خود قرار بگیرد، مجموعه جوراسرویس با توجه به موارد مهمی که به صورت مشخص در نظر دارد سایت را مورد بررسی قرار می‌دهد و پس از آن نسبت به رفع مشکلات فنی وب سایت اقدام میکند.

 • مدیریت و نگارش محتوا سئو

موضوع تولید محتوا یکی از بخش‌های مهم سایت است که معیار و سنجش یک سایت از طریق محتوا موجود بر روی سایت صورت می‌گیرد. محتوا میبایست با توجه به کلیدواژه کلیدی که تعیین شده است تولید گردد، در غیر اینصورت سایت موردنظر نتیجه مطلوب مد نظر را دریافت نخواهد کرد.

 • شبکه اجتماعی

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی از دیگر مواردی که است که موتور جستجوگر به آن اهمیت می‌دهد و باعث افزاش رتبه سایت می‌شود. همچنین شبکه‌های اجتماعی قدرت زیادی در انتقال ترافیک و مخاطب به سوی وب سایت دارند.

 • ایجاد یک لینک مناسب

هرچند که در حال حاضر بک‌لینک دیگر ارزش قبل را ندارد اما همچنان نمیتوان از همان قدرت کم آن چشم‌پوشی کرد. به دلیل اینکه گوگل نسبت به بک‌لینک تقلبی بسیار حساس شده و به طور قطع با پیشرفتی که در تولید ربات‌های هوشمند داشته است، درصورتی که به درستی بک لینک تولید نشود و در سایت متناسب قرار نگیرد به راحتی میتواند اعتبار سایت را خدشه دار کند.

خدمات طراحی سایت و سئو در رشت از جمله مواردی است که در شرکت جوراسرویس با تیم متخصص و مجرب به مشتریان ارائه می‌گردد.

هزینه‌های سئو سایت در رشت

هزینه‌های سئو سایت در رشت چه اندازه است؟

هزینه سئو در گیلان به موارد مختلف مانند میزان تعداد کلمات‌کلیدی، سختی کلیدواژه بستگی دارد. میزان مبلغ سئو در رشت کاملا به وسیله یک ابزار گوگل به نام GooglePlanner پس از راه‌اندازی کمپین تبلیغاتی گوگل قابل ارزیابی و بررسی است.

برخی از عوامل متاثر بر تعیین هزینه خدمات سئو عبارت‌اند از:

 • میزان تعداد کلمات کلیدی
 • میزان سختی کلیدواژه موردنظر
 • میزان رقبا و رتبه آنها در موتورجستجوگر
 • میزان زمان کار سئو سایت
 • تجربه شرکت در سئو سایت
 • تعیین مدل هزینه تبلیغات سئو کلیکی، بنری و …

بهترین مرکز خدمات سئو در رشت و گیلان

جوراسرویس ارائه دهنده خدمات طراحی وب‌سایت، تولید محتوا، سئو سایت را در طول مسیر به بهترین نحو ممکن ارائه می‌دهد. آدرس مرکز خدمات سئو در رشت جوراسرویس واقع در شهر لنگرود- بلوار آزادی – میدان شهید نورانی – مجتمع قوام- طبقه سوم و چهارم می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات