طراحی وبسایت

وقتی مرورگر خود را باز می کنید و عبارتی را سرچ می کنید هزاران سایت برای ارائه مطلب برای شما به نمایش در می آید. هر یک از این سایت ها شکل و شمایل منحصر به فرد خود را دارند و باعث می شوند مطالب به صورت کسالت بار نمود پیدا نکنند.

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت، موجب به چشم آمدن و زیبایی وبسایت شما می شود. هر وبسایت باید در راستای نوع خدماتی که ارائه می دهد طراحی شود. در دنیای امروزی برای رقابت در انواع بازارها داشتن وبسایتی که دارای دیزاین و طراحی منحصر به خود باشد امری اجتناب ناپذیر است. هرگز نباید طراحی وبسایت را با برنامه نویسی سایت یکی بدانید زیرا این دو، هر یک به صورت مجزا تعریف می شوند و خدمات متفاوتی را ارائه می دهند.

هرچه در صفحه ی مرورگر شما به نمایش درمی آید و آن را می بینید توسط طراح وب، طراحی شده است. در طراحی سایت باید بخش ها به صورت مجزا و دقیق طراحی شوند. رنگ ها باید توسط مشتری و طراح انتخاب شوند که به نوع شغل و سلیقه مشتری وابسته است.

در طراحی گرافیکی سایت باید از لوگو و عکس ها در جای مناسب بهره برد.  باید به فونت سایت توجه ای ویژه داشت که در هر قسمت از چه نوع و در چه سایزی استفاده می شود.
محتوای سایت، بدنه ی وبسایت شما را تشکیل می دهد و مانند خون در بدن باید به صورت مرتب تازه سازی شود و برای موتور های جستجو بهینه شود. معمولا هرچه طراحی ساده تر و مینیمال تر باشد

افراد سریع تر با آن ارتباط برقرار میکنند و درک بیشتری به نحوه خدمات شما پیدا میکنند. طراحی و دیزاین سایت مانند نمای ساختمان جلوه می کند؛ همان طور که مصالح استفاده شده در ساختمان زیبایی آن را چندین برابر می کند در سایت نیز این گونه است و فرد با تخصص باید بداند چگونه با ذهن افراد ارتباط برقرار کند ونحوه صحیح چیدمان ابزارها و المان ها را بداند و از همه مهم تر آن را اجرا و پیاده سازی کند.

تیم جورا سرویس می تواند طراحی وبسایت شما را برعهده بگیرد و نه تنها مشتریان را جذب سایت شما کند بلکه میزان حضور در سایت تان چند برابر کند.