سئو و افزایش ترافیک سایت

در زندگی روزمره هر زمان که به مشکلی برمی خوریم و سوالی در ذهن مان ایجاد می شود یا به طور کلی برای حل و برطرف کردن نیازهایمان ،خواسته هایمان را در مرورگر جستجو می کنیم. سپس هزاران پیشنهاد و جواب طبقه بندی شده برایمان به نمایش درمی آید. حال، آیا تا کنون به این سوال اندیشیده اید که چگونه این داده ها طبقه بندی شده است؟ یا اینکه اگر دسته بندی نشده بود چگونه جواب نیاز هایمان را می توانستیم در میان سیلی از انبوه اطلاعات پیدا کنیم؟!

موتور های جستجو مانند (گوگل و یاهو) کمک شایانی به دسته بندی اطلاعات تحت وب کردند؛ اما به تنهایی قادر نبون همه ی اطلاعات را سریع و به نحو احسن طبقه بندی کنند، پس الگوریتم ها و ربات ها را به وجود آورند. اما باز جای یک خلا در سیستم احساس می شد. بله، احساسات انسانی. این امر باعث شد شرکت های موتورهای جستجو، کلیدواژه هایی را برای دسترسی سریع تر با توجه به نیاز های فکری انسانی طراحی کنند. این گونه بود که سئو (SEO)به وجود آمد.

SEO مخف عبارت Search Engine Optimizition است یعنی : بهینه سازی (سایت) برای موتورهای جستجوگر.
اما امروزه معنی گذشته خود را به نوعی از دست داده و حال خلاصه ی عبارت:
Search Experience Optimizition است به معنای بهینه سازی تجربه جستجو.

اگر شما سایتی دارید یا اینکه قراراست برای کسب و کار خود سایتی راه اندازی کنید و در این فکر هستید که سایت شما در میان انبوهی از سایت ها، از رتبه خوبی برخوردار باشد و حجم زیادی از کاربران به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند و از محصولات و منابع شما بازدید کنند. اگر به این فکر هستید که رنک «یک» گوگل را در سرچ های مربوط به دست آورید؛ حتما نیازمند سئوکار حرفه ای هستید . زیرا اگر در سئو اشتباهی رخ دهد نه تنها رنک و رتبه ی خوبی در موتور های جستجو کسب نمی کنید بلکه بطور کلی از دید کاربران پنهان خواهید شد.

ما در تیم جورا سرویس می توانیم برای افزایش تعداد بازدید و کلیک سایت تان و همین طور افزایشِ زمان حضور کاربران در سایت تان، به شما کمکی شایان کنیم.
ما به متخصصان سئوی تیم مان اعتماد و اعتقاد داریم؛ حال نوبت شماست که به ما اعتماد کنید.
و هرگز یادت تان نرود سئو، شاه کلید افزایش بازدید سایت هاست.