طراحی لوگو در رشت

طراحی لوگو در رشت
عناوین مقاله

مرکز طراحی لوگو در رشت و گیلان

امروزه برای موفقیت بهتر و بیشتر در کسب و کار، مهم­ترین قسمت بعد از راه اندازی آن طراحی لوگو می­باشد، که قدمی بعدی برای هر کسب و کار راه اندازی شده است. در جهان امروز لوگو داشتن برای ایجاد رقابت در بازار نقش بسیار مهمی دارد، این لوگو باید در یک نگاه به مشتری اسم کسب وکار شما و فعالیتی که مربوط به کسب کار شما می­باشد را به مشتریان نشان دهد.

به دلیل گسترش کسب و کارهای متفاوت در جاهای مختلف دنیا، برای معرفی خود که در آن محیط و مناطقی هستند، به لوگوی مناسب احتیاج دارند؛ طراحی لوگو و کارهای گرافیکی برای مردم در جاهای مختلف یک فرصت شغلی مناسب ایجاد کرده که بتوانند به درآمد برسند، به همین دلیل در استان گیلان شرکت­ها و مراکزی وجود دارد که بهترین طراحی لوگو در رشت و گیلان انجام می­دهند. شرکت های معروفی مثل کوکاکولا و پوما و آدیداس که نمونه­ هایی از سری شرکت­ های معروف هستند و دارای لوگو هایی بسیار منحصر به فرد می­باشند. در عموم مردم این زمینه از فکر وجود دارد، محصولاتی که این شرکت­ ها تولید می­کنند باعث معروف شدنشان شده اما این گونه نیست! بخش مهمی از این معروفیت این شرکت­ ها را، لوگو و آرم برندشان تشکیل می­دهد،مانند کوکاکولا که یک لوگوی نوشتاری و آدیداس یک لوگوی مفهومی و پوما یک لوگوی مینیمال می­باشد.

شرکت ­های طراحی لوگو در رشت، که متناسب با محیط کسب و کار شما و کاری در حال انجام می­باشید، برای شما لوگویی مربوط به کسب وکارتان، بسته مدل لوگویی که مد نظر دارید، برایتان طراحی می­کنند. قیمت طراحی لوگو در رشت بسته به درخواست شما دارای هزینه­ های متفاوت است، که بر کیفیت لوگوی درخواستی شما تاثیر به سزایی دارد. برای اینکه کسب و کار شما در قسمت­های مختلف استان گیلان به پیشرفت برسد به بهترین مراکز و شرکت‌­های طراحی لوگو در رشت و گیلان نیاز دارید تا بتواند محصولی که به دست مشتری میرسد برای خرید، این را نشان دهد که این محصول برای گیلان و تولید شده در استان گیلان می­باشد.

 

طراحی لوگو در رشت

مراکز و شرکت­ های طراحی لوگو حرفه­ ای در استان گیلان و رشت، دارای چندین نیروی متخصص، که از مدل­های مفهومی در استان گیلان و دانشی نسبت به اصطلاحات این استان می­دانند، به کار گرفته و این افراد با طراحی لوگوی مناسب می­توانند مفهوم درستی به عموم مردم برسانند که این محصول برای استان گیلان می­باشد. اول برای اینکه لوگویی مناسب داشته باشیم باید طرح­های اولیه بر روی کاغذ اجرا می­شود تا به طرح مورد نظر خود برسیم.

لوگوی طراحی شده داری خصوصیات ویژه­ای است؛ مثلا لوگو باید دارای تقارن باشد که همه­ی مفهوم کار شما را به دست مشتری برساند، لوگو باید داری کیفیت مناسب باشد که بتوان این لوگو را بر روی محصول تولیدی شما به صورت برچسب چسباند یا به صورت آرم باشد که بر روی لباس چسبانده شود، لوگو باید به گونه­ ای باشد که از لوگو برای تبلیغات بر روی بیلبرد­ها یا تراکت­ ها و حتی کارت ویزیت و فاکتورها چاپ و استفاده شود و…. که این خصوصیات را گروه ­های طراحی لوگو در رشت مورد استفاده قرار می­دهند.

به کار بردن از رنگ­ های مناسب در طراحی لوگو یکی ازمهم­ترین و تاثیرگذارترین قسمت در طراحی لوگو است که تاثیر بسیار زیادی دارد. استفاه از رنگ، هم برای بالا بردن جذابیت لوگو و منتاسب با فعالتی که در کسب و کار خود دارید را به افراد نشان می­دهد؛ رنگ­ های به کار رفته باید توانایی انتقال حس خرید یک محصول خوب و با کیفیت را به مشتری بدهد. به عنوان مثال شرکت ­های تولید آب معدنی از سری طیف رنگ­های آبی استفاده می­کنند، به این دلیل که طیف رنگ آبی نشان دهنده­ی هویت بصری مناسبی را به خریدار انتقال می­دهد و مشتری را ترغیب به خرید آب معدنی می­کند.

طراحی لوگو در رشت

بهترین شرکت طراحی لوگو در رشت و گیلان

بهترین شرکت طراحی لوگو در رشت و گیلان برای خدمات رسانی به مشتریان موارد بخصوصی را در نظر دارد، به عنوان مثال برای طراحی لوگو، این شرکت­ها می­خواهند از تصویر و نوشته­هایی که انحصاری برای استان گیلان می­باشد در لوگوی طراحی شده مورد استفاده قرار گیرد که معنی و مفهومی بخصوص برای استان گیلان دارد و به مشتریان بیانگر این است که این محصول برای استان گیلان می­باشد.

پس از طراحی لوگو، باید این طرح آماده شده به گونه ­ای باشد که به عنوان نشان تجاری شما در بازار شناخته شود. زمانی که شرکت­های در خواست کنند برای طراحی لوگو سفارش طراحی لوگو در گیلان می­دهند، مراکز طرراحی لوگو، با رعایت تمام این موارد می­توانند یک لوگوی مناسب و قوی برای وارد شدن به بازار برای مشتریان خود فرهام کنند. رعایت کردن چنین مواردی از سمت شرکت­ های طراحی لوگو، سبب این می­شود که این مراکز به رتبه­ ی بالایی در طراحی لوگو در رشت برسند.

 

هزینه­ ی طراحی لوگو در رشت و گیلان

هزینه­ ی طراحی لوگو در رشت و گیلان چه گونه است؟ این گونه که باید لوگوی طراحی شده از اصولی پیروی کند، این اصول مانند ساده بودن لوگو و بدون اضافه کاری، استفاده از رنگ­ های مناسب به عنوان مثال: سبز نشان دهنده­ی طبیعت و رشد، رنگ قرمز نشان دهنده­ی انرژی زیاد و جسور و تیز بودن و آبی نشان دهنده­ی آرامش است، استفاده از فونت مناسب و اندازه­ی مناسب برای لوگو و خیلی موارد دیگر وجود دارد، که رعایت کردن این موارد به تنهایی دارای هزینه ­های متفاوت برای صاحبان لوگو می­باشند. لوگو از زمان­های بسیار قدیم وجود داشته، به این صورت که در آن زمان لوگو یا آرم و نشانی برای یک پادشاهی یا فرمانروایی بوده و بر روی سنگ، سکه، پرچم و حتی زره سربازان حکاکی می­شد؛ رفته رفته لوگو در زمان­های متفاوت معنایی مناسب با آن دوره پیدا کرده ولی همچنان این لوگوهای (آرم) گذشته معنای خود را دارند.

امروزه شرکت ­های موجود در اقسا نقاط مختلف دنیا با استفاده از لوگو توانسته ­اند در ذهن عموم جا پیدا کنند، اما به دلیل پیشرفت روز افزون تکنولوژی، این شرکت­ها به بروزرسانی­ هایی در لوگوهای کسب و کار خود احتیاج دارند، مثلا با تغییر جزئی در شکل لوگو، تغییر در رنگ لوگو، عوض کردن فونت لوگو و حتی طراحی مجدد لوگو و…. که نشان دادن قدرت آن شرکت در بین رقبای کسب و کارش است. طبق مطالب گفته شده می­توان به این نتیجه رسید که طراحی لوگو در رشت، با سابقه­ ی دیرینه ی این استان در تاریخ، تغییرات فراوانی داشته و هر یک از این تغییرات هزینه ­های متفاوتی برای این شرکت­ ها به وجود آورده است.

سفارش طراحی لوگو در رشت و استان گیلان

سفارش طراحی لوگو در رشت و استان گیلان

چگونگی سفارش طراحی لوگو در رشت و گیلان؟ لوگو دارای مدل­های متفاوت است؛ که مدل­های آن شامل لوگوهای تصویری، لوگوهای نوشتاری، لوگوهای ترکیبی می­باشد. در استان گیلان از این مدل لوگوها استفاده می­شود، که از تصاویری دارای مشخصه­ ی گیلان و نوشته­ هایی با زبان گیلکی و ترکیبی از این مدل­ ها می­باشد.

زمانی که شرکتی درخواست لوگو دارد با مراجعه به مراکز مربوطه که برای طراحی لوگو هستند، به لوگوی مد نظر خود می­رسند و شرکت­های طراحی لوگو با استفاده از روش­های متفاوت برای آن شرکت لوگو طراحی کرده؛ اول این مراکز طرح اولیه را بر رو کاغذ پیاده کرده و سپس طرح تایید شده را با استفاده از نرم ­افزارهای کامپیوتری مانند فتوشاپ و کورل و ایلاستریتور به طرح نهایی می­رسانند. این لوگو های طراحی شده طبق گفته ­ها در موارد بسیار زیادی برای یک کسب و کار کاربرد دارد.

زمانی که شرکتی برای طراحی لوگو به شرکت­های مربوط به آن مراجعه می­کنند، برای بالاتر رفتن کیفیت کاری لوگوی طراحی شده توسط این شرکت­ها، کارشناسانی وجود دارند که از سبک کار کردن آن شرکت، محصولات تولیدی آن کسب و کار و رنگ­ های به کار رفته در تولید محصول یا هر چیز دیگر، مورد بررسی قرار می­دهند؛ این بررسی برای بهتر شدن و معرفی بهتر لوگو در بازار برای کسب و کار شما است.

در پایان می­توان این گونه گفت که لوگو، نشان و آرمی می­باشد که مشخصه­ یک شرکت و برند است و نشان دهنده­ی کار و خدماتی است که این شرکت ­ها ارائه در بازار دارد. لوگو باید به گونه­ ای باشد که از آن در موارد زیادی مانند چاپ بر روی بیلبورد، کاغذ برای فاکتور و کارت ویزیت و پارچه برای لباس کارکنان و بر روی روپوش محصولی که به بازار ارائه می­دهند مورد استفاده قرار گیرد.

بهترین طراحی لوگو در رشت و گیلان باید نشان دهنده­ قدرت کسب و کار شما در بازار و شرکت ­های رقیب شما باشد، که حتی با ندونستن اسم محصول تولید شده در شرکت شما، آن محصول در جایگاه بالایی نسب به رقیبان خود قرار داشته باشد؛ این گونه که شخصی با دیدن یک لوگوی نوشتاری، که نوشتار این لوگو به صورت خط­ های کشیده باشد، به یاد شرکت کوکاکولا بی­اندازد یا وقتی در بازار فردی به دنبال کفشی برای ورزش یا کفشی اسپرت می­گردد به برند آدیداس توجه داشته باشد؛ حتی در زندگی روزمره با دیدن علامت تیک، که نشان دهنده­ ی برند نایک می­باشد. لوگو به اصطلاح در شرکت­ ها و مراکز طراحی لوگو به نوعی شناسنامه برای کسب و کارتان شناخته می­شود، که این شرکت ­ها با در نظر گرفتن مواردی قیمت طراحی لوگو در رشت تعیین می­کنند، پس باید لوگوی طراحی شده نشان دهنده­ی مشخصات منحصر به فرد آن شرکت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات