ایده تولید محتوا پیج آرایشی

آموزش تولید محتوا در اینستاگرام
عناوین مقاله

امروز قصد داریم به معرفی چند ایده تولید محتوا پیج آرایشی بپردازیم. با ما همراه باشید.

ممکن است تاکنون برایتان این سوال پیش آمده باشد که میخواهید پیجی برای تولید محتوای لوازم آرایشی تاسیس کنید اما نمی دانید چه محتوایی در آن بارگذاری کنید.

یا شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که اصلا چرا نیاز داریم به تولید محتوا در پیج آرایشی؟

امروزه بیشتر مردم ترجیح می‌دهند به جای گشت و گذار در بازار در شبکه‌ های اینترنتی رفت آمد کنند و از سایتی به سایت دیگر بروند. به خصوص از زمان شیوع ویروس کرونا و شروع قرنطینه ها این موضوع بیشتر بالا گرفت؛تا آنجا که در اتحادیه و صنف لوازم آرایشی بخشی به نام بازاریابی و فروش اینترنتی لوازم آرایشی ایجاد گردید.

تولید محتوا در پیج های آرایشی یعنی من به جای آن که محصولم را به ده نفر نشان دهم می توانم آن را به ده هزار نفر نمایش داده و فروش بالا تری داشته باشم.

بدین ترتیب سود ما از فروش مان به جا مثلا پنجاه هزار تومان در روز به پنج میلیون تومان می رسد.(این مبالغ متغییر هستند). قطعا در حوزه ای که چنین پر سود باشد و طرفداران و دنبال کنندگان زیادی دارد تولید محتوای ناب و مورد پسند مخاطبان نیازمند مهارت خاصی است.

به طور خلاصه، تولید محتوای پیج آرایشی یعنی من محصولم را هم زمان به بیست هزار نفر نشان دهم و شانس فروشم بیست برابر شود.

در تولید محتوا پیج آرایشی به کیف لوازم آرایشی توجه کنید!

اولین ایده تولید محتوای پیج آرایشی پیشنهادی ما به شما محتویات کیف لوازم آرایش است.هر کسی باید کیف لوازم آرایشی مختص خود را داشته باشد! به خصوص با آمدن ویروس کرونا این موضوع و رعایت بهداشت فردی پررنگ تر شده است.

استفاده از کیف لوازم آرایشی در تولید محتوا پیج آرایشی بهداشتی

به عنوان فروشنده شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و در تولید محتوای پیج آرایشی خود به ملزومات لازم در کیف های آرایشی بپردازید. از تکنیک های جذب مشتری در این ایده برای مثال تخفیف دادن است.

برای شروع از مضرات نداشتن کیف لوازم آرایش و محاسن داشتن آن محتوا تولید کنید و پس از راضی کردن بیننده مثلا بگویید به ازای صد هزار تومان خرید یک کیف آاریشی به عنوان اشانتیون از ما دریافت کنید! اینگونه شما مشتری جذب می کنید و بازدید هایتان نیز بالا می رود.

از آثار ورزش و یوگا بر ریزش مو استفاده کنید!

شاید جالب باشد بدانید ورزش یوگا بر کاهش ریزش مو تاثیر دارد! می توانید با چند کلیک و کمی زمان در یک وب گردی نسبتا کوتاه اطلاعاتی در این باره کسب کنید و محتوایی در مورد تاثیرات یوگا بر ریزش مو تولید کنید.

همچنین می توانید چند حرکت موثر نیز در تولید محتوا پیج آرایشی خود معرفی کرده و سپس به سراغ تبلیغ محصولات خود بروید و از خوبی های آنها بگویید.

این گونه با این ایده تولید محتوای پیج آرایشی هم مخاطب عام را آگاه کرده و هم محصول خود را تبلیغ و به فروش رسانده اید.

استفاده از آثار ورزش در پیج های آرایشی

یک سینی پر از خوراکی های مضر برای پوست و مو آماده کنید!

افرادی که همیشه به تازگی، جوانی و شادابی پوست خود اهمیت می دهند،به آنچه برای پوست و موهایشان مضر باشد توجه کرده و از آن استفاده نمی کنند.

از آنجایی که ما هر روزبه مقدار نیازمان از غذا و خوراکی های مختلفی استفاده می کنیم که فزون بر تامین انرژی مورد نیاز بر اندام ها و بخش های مختلف بدنمان تاثیر می گذارد،بنابراین، این ایده تولید محتوای پیج آرایشی می تواند به بیشتر شدن بازدید شما کمک کند.

با این نوع تولید محتوای پیج آرایشی شما در واقع تخصص خود را نیز بر علمی که در آن درحال فعالیت هستید هم نشان می دهید.

این نوع تولید محتوا پیج آرایشی باید قابل درک باشد، برای مثال وقتی خوراکی ای برای سلامت پوست و مو مضر است تصویری تازه و چشم نواز از آن را انتخاب کرده و از بدی های آن بگویید، در این صورت نظر مخاطب در مورد آن خوراکی عوض شده و توجه شان جلب می شود به محصولاتی که شما برای بهبود عملکرد پوست و مو دارید.

آشنایی مخاطبین شما با غذاهای مضر برای پوست و موی آن ها

از گوگل کمک بگیرید!

احتمالا برای شما نیز پیش آمده که وقتی کار با وسیله ای را بلد نیستید آن را در گوگل سرچ کنید. می توانید از همین ایده برای تولید محتوای پیج آرایشی خود استفاده کنید.

به جای آنکه مخاطبان از مرورگر ها استفاده کنند، شما می توانید با ترکیب کردن پاسخ سوالات متداول با کمی تجربه و تخصص آنها را جذب کنید و محصولات خود را تبلیغ و معرفی کنید.

برخی از پرسرچ ترین عبارات در مرورگر ها عبارت اند از:

 • چگونه از بیوتی بلندر استفاده کنیم؟
 • چگونه مژه مصنوعی بذاریم؟
 • هر چند وقت یک بار باید موهایمان را بشوییم؟
 • چگونه شوره سر را بر طرف کنیم؟

این سوالات را پاسخ داده و همچنین اگر برای مثال محصولی برای بر طرف کردن شوره سر دارید، در تولید محتوا مخصوصا تولید محتوا پیج آرایشی در اینستاگرام از آن استفاده کرده و آن را معرفی کنید!

استفاده از گوگل برای تولید محتوا پیج آرایشی

درباره خرید برس محتوا بسازید!

شاید برایتان جالب توجه باشد یکی از سوالات پر سرچ در مرورگر ها چه برسی بخرم می باشد.خرید برس اشتباه می تواند به مو هایمان آسیب برساند.و یا ممکن است اصلا کارآمد نباشد.

در این ایده تولید محتوا پیج آرایشی شما باید از تکنیک ترساندن استفاده کنید! بله، درست خواندید! شما باید مخاطب را از خریدن برس نامناسب و ناکارآمد بترسانید و سپس محصول خود را معرفی کرده و خوبی های آن را پررنگ تر کنید.

آقایان به ریش اصلاح شده و تمیز نیاز دارند!

یکی از محصولات آرایشی برای آقایان ریش تراش است. از سوالات پر تکرار آن است که چه ریش تراشی برای پوست بهتر است و به پوست آسیب نمی رساند و یا جلوه بهتری به پوست و ریش می دهد.

با بها دادن به این ایده هم می توانید خوانندگان بسیاری جذب کنید. اگر فکر می کنید مخاطبان شما فقط خانم ها هستند،تبریک می گوییم؛شما بخشی از مشتریان خود را از دست داده اید! تولید محتوای پیج آرایشی در اینستاگرام فقط مخصوص خانم ها نیست. معرفی محصولات مختص به آقایان را نیز از یاد نبرید. از هر ایده تولید محتوای پیج آرایشی برای تبلیغ و فروش محصول خود استفاده کنید.

من را از آنچه هستم جوان تر نشان دهید!

یکی از عوامل خرید لوازم آرایشی زیباتر و جوان تر به نظر رسیدن است. می توانید از این نکته استفاده کنید و محصولات خود را در تولید محتوا برای پیج آرایشی معرفی کنید. مثلا کرم های جوان ساز پوست صورت ، متناسب با نیاز شما..

ایده تولید محتوا پیج آرایشی مردانه

تولید محتوا برای پیج رنگ مو

تولید محتوا برای پیج رنگ مو یکی دیگر از مواردی برای افرادی که در حوزه‌ی زیبایی پوست و مو فعالیت دارند، از اهمیت زیادی بر خوردار است. قبل از هر چیزی ما باید در مورد رنگ مو بدانیم تا درباره‌ی آن در پیج زیبایی یا هر کاری داریم به مشتریان خود اطلاع دهیم یا از آن به طور کامل آگاه باشیم که در حال انجام چه کارهایی هستیم.

رنگ مو توسط جزئی از محصولات تجاری است که شیمیدانی فرانسوی به نام اوژن شولر رنگ مو را بر پایه‌ی پارا فینیل دی آمین در اوایل قرن نوزدهم یعنی سال 1909 کشف کرد. تا کنون رنگ مو یکی از روش‌های زیبایی برای بانوان و آقایان بوده، به عنوان مثال برای بانوان پوشاندن سفیدی مو بر به دلیل بالا رفن سن، زیباتر کردن چهره توسط رنگ مو، برای مورد توجه قرار گرفتن در مجالس خانوادگی و عمومی و… می‌باشد.

رنگ مو را بعضی از آقان استفاده می‌کنند، به این دلیل که نمی‌خواهند موهای سفید خود را به نمایش بگذارند. مواردی که گفته شد، پایه‌ترین روش تولید محتوا پیج آرایشی مرتبط با مو است. در بعضی از موارد سفیدی مو حتما از روی بالا رفتن سن نیست بلکه ممکن است دلیل اصلی آن ژنتیکی باشد که در سن پایین موهای سر آن شخص سفید شده و این سفیدی مو سبب کاهش اعتماد به نفس و بالاتر نشان دادن سن آن شخص می‌شود.

چون رنگ مو یکی از روش‌های زیبایی در آرایش می‌باشد، جزو ایده پیج آرایشی قرار دارد تا برای پیج آرایشی معرفی گردد. شخص با انتشار دادن روش رنگ کردن مو، های لایت مو، انجام دادن رنگ موی موقتی و رنگ موی دائمی، دکلره کردن، روش انتخاب رنگ موی مناسب برای زیبایی چهره و حتی چگونگی واکنش‌هایی که برای مو در حین تغییر رنگ رخ می‌دهد و… تولید محتوا انجام می‌دهند.

به عنوان مثال شما گذاشتن طریقه‌ی انجام دادن رنگ مو، بر روی موهای مشتری که بینندگان در پیج شما بدانند از چه روشی برای رنگ مو گذاشتن استفاده می‌کنید یا در چه بازه‌ی زمانی‌ای کار رنگ گذاشتن مو را انجام می‌دهید. این محتوای فیلمی را شما می‌توانید در قالب استوری در پیج آرایشی خود قرار دهید، که این مورد جزو ایده استوری پیج آرایشی قرار دارد.

تولید محتوا برای پیج رنگ مو

رنگ مو یکی از لوازمی است که برای آرایش استفاده می‌شود و همین موضوع سبب شده تا رنگ مو را جزو لوازم آرایشی قرار دهند.

شما با شناخت برندهای رنگ مو، طیف رنگ مو، مواد شیمیایی یا گیاهی استفاده شده در ساخت رنگ مو و… می‌توانید خرید بهتری داشته باشید. این آگاهی را شما از طریق پست یا استوری در پیج آرایشی خود انتشار داده و حتی توانایی تلیغ برندی که مناسب می‌باشد را برای دنبال کنندگان پیجتان داشته باشید.

ایده تبلیغ لوازم آرایشی برای مو را می‌توان با این روش پیاده سازی کرد، که این مورد در فروش رنگ مو و دیگر لوازم آرایشی مرتبط است. زمانی که شما تبلیغ یه برند مناسب برای رنگ مو را دارید، با داشتن تعداد بالای دنبال کننده توانایی تغییر در بالا و پایین کردن فروش محصولات آرایشی خود را به همراه دارد،پس ایده برای فروش لوازم آرایشی از طریق ممکن و قابل انجام می‌باشد.

خیلی از اشخاصی که دارای آرایشگاه یا سالن زیبایی (صالن: برای سالن‌های که تمام خدمات آرایشی را انجام می‌دهند) می‌باشند، برای معرفی بهتر در دنیای امروزی که اکثر افراد دارای تلفن همراه هستند از روش پیج آرایشی برای نشان دادن خود در این زمینه استفاده می‌کنند. برای راه اندازی همچین موردی شخص باید اطلاعات کامل و درستی را در پیج خود انتشار دهد، در غیر این صورت شخص بیننده با یک سرچ کوچک توانایی تشخیص اطلاعات غلط شما را دارد. تولید محتوای پوست و مو که در این زمینه انتشار یافته باید به گونه‌ای باشد که در حیطه‌ی کاری شما قرار داشته تا مشتری درخواست‌های مناسب و انتظار درستی برای کارتان داشته باشد.

در خیلی از موارد پیج سالن آرایشی با همکاری پیج لوازم آرایشی برای فروش بیشتر خود به عنوان اسپانسر با یک دیگر کار کرده و می‌تواند فروش خود را بیشتر کند. این مورد یکی از ایده پیج لوازم آرایش برای معرفی خود در بازار آنلاین لوازم آرایشی می‌باشد، تا مشتری به صورت غیر حضوری اعتماد کاملی به آن فروشگاه داشته باشد.

\

جمع بندی و نکات پایانی…

به عنوان یک بازاریاب خوب، باید در تولید محتوا پیج آرایشی خلاق باشید و از هر فرصتی استفاده کنید.

یک قشر مخاطب خاص را هدف قرار دهید؛برای مثال لوازم آرایشی مخصوص خانم های کارمند.. یا لوازم آرایشی و زیبایی مخصوص مادران و…
خودتان را متمایز جلوه دهید و این گونه از رقبا جلو بزنید.

برای مثال در محتوای تان توضیح دهید که فقط لوازم آرایش اورجینال به فروش می رسانید،یا فقط لوازم آرایش اورجینال با قیمت زیر سیصد هزار تومان می فروشید.. داستان سرایی کنید.. مثلا توضیح دهید که یک محصول برای چه نوع استفاده ای تولید شده است و مخاطب را تحت تاثیر قرار دهید و راه حل مشکل را به محصولات بسط دهید.

در بازاریابی آفلاین شما به دنبال مشتری می نشینید اما در بازار یابی آنلاین مشتری به سراغ شما می آید.تولید محتوا برای پیج آرایشی به این صورت نیست که شما چند عکس با مقداری متن آپلود کنید و انتظار داشته باشید بازدید های چند هزارتایی و فروش چند میلیونی حاصل شود.

تولید محتوای پیج آرایشی در اینستاگرام به خلاقیت نیازمند است. خلاقیت را به هیچ عنوان از قلم نیاندازید و به یاد داشته باشید از تجربه های شخصی خود و دیگران نیز استفاده کنید.

3 نظر در “ایده تولید محتوا پیج آرایشی

 1. نگار حسین نژاد گفت:

  سلام ممنون بابت محتوا خوبتون
  ایده هایی که در زمینه تولید محتوا پیج آرایشی دادین واقعا خیلی جالبن و همینطور ایده های جدیدی هستن

  1. joraser3030 گفت:

   سلام خوشحالیم که این مقاله مفید بود براتون

 2. یلدا خانجانی گفت:

  ایده های خیلی خوبی هستن برای پیج لوازم آرایشی. فقط اگر امکانش هست ایده های بیشتری هم برای این حوزه قرار بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات