بازاریابی حضوری

بازاریابی حضوری نوعی از بازاریابی به شیوه مستقیم است که به ارائه ی یک محصول و مجموعه ای از محصولات می پردازه. معمولا توسط یک شخص انجام میشه با هدف اینکه نظرات را جلب کرده و از بازار هدف سفارش را تحویل بگیره یا ارائه کنه.
به زبان عامیانه تر بازاریاب ، با حضور  در مناطق هدف اعتماد مشتری را جذب میکنه و نیاز های اون ها رو در ک میکنه و سپس محصول یا محصولات رو برای سفارش گیری ارائه میکنه.
برای نیمی از بازاریاب ها پیدا کردن مناطق و مشتری هدف ، کاری سخت و طاقت فرسا است. این مشکل با تجربه کمرنگ تر می شود و بازار آزادی عمل و توان تفکر بیشتر برای ارائه محصول خواهد داشت.

بازاریابی حضوری حرفه ای

در بازاریابی حضوری، داشتن فن بیان توانایی مطلوبی محسوب میشه اما باید از هجو و پرحرفی اجتناب کرد؛ چون، این کار نه تنها باعث خستگی مشتری میشه بلکه رشته ی سخن را نیز از دست شما خارج میکنه.
هم چنین دیگر اطلاعات با ارزشی چون نیاز های مشتری را بدست نمی آورید. در بازاریابی پرحرفی مزیت بزرگی محسوب نمیشه بلکه شما باید به خوبی از حس شنوایی خودتون استفاده کنید.
شما بیش تر باید گوش کنید تا نیاز های مشتری را پیدا کنید و از نیاز آنها به سود خودتون بهره برداری کنید. یک بازاریاب باید روحیه ای جنگجو و پرتلاش داشته باشد.

بازاریابی حضوری حرفه ای

ما در تیم جوراسرویس بازاریاب های حضوری حرفه ای و مجرب را در اختیار شما قرار می دهیم و تجارب اون ها شما رو به هدف های مالی و کاری تان می رسونه.

یکی از بزرگ ترین نقاط قوت تیم جورا سرویس برقراری ارتباط به نحوه احسن با مشتری است ؛ به طوریکه که مشتریان ما ، خود ، موجب تبلیغ و معرفی ما در بین جامعه می شوند و این امر خود به طور آشکار بیان کننده حرفه ای بودن و هدفمند بودن تیم ما است .

اگر شما نیز کسب و کاری دارید ولی در جذب مشتری به ستوه آمده اید ؛ تیم جورا سرویس آمادگی خود را برای کمک و هدایت شما در بازار و بالا رفتن میزان فروش شما اعلام می کند.