بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال را می توان مادر تمامی بازاریابی های آنلاین نامید. با پیشرفت فناوری و تکنولوژِی و شروع فعالیت بر بستر آنلاین، بازاریابی دیجیتال ظهور کرد. افراد روزانه برای خرید و فهمیدن و درک انواع خدمات و حتی چگونگی فروش به وبسایت ها و شبکه های اجتماعی مراجعه می کنند. روزانه در فضای مجازی تبلیغات دیجیتال را در وبسایت ها مشاهده می کنید. هربار که ایمیل خود را باز می کنید با نمونه هایی از تبلیغات ایمیلی روبرو می شوید. با کارت ویزیت های دیجیتال در وبسایت ها روبرو شده اید. تمامی مثال های زده شده همه به نوعی تحت شبکه ی بازاریابی دیجیتال به زیست خود ادامه می دهند و نمو پیدا میکنند.
در بازاریابی دیجیال شما باید بدانید چه نوع ابزار هایی در دسترس شما قرار دارد و استفاده کردن از کدامیک شما را به سمت اهداف تان سوق می دهد.
ابزار ها و محل تبلیغت شما را می توان به این صورت نام برد:
– وب سایت تان
– کتاب های الکترونیکی
– بروشور ها و پروپوزال ها
– لوگو و فونت سازی
– پست های وبلاگ
– طراحی پوستر و محتویات گرافیکی
– شبکه های اجتماعی علی الخصوص اینستاگرام، تلگرام، تویییتر، لینکدین، فیسبوک و ……

مهم ترین فایده بازاریابی دیجیتال این است که شما نسبت به فعالیت ها دسترسی کامل دارید و نتایج را می توانید به صورت لحظه ای مورد بررسی قرار دهید. برای مثال تعداد بازدید صفحات، تعداد بازدید تبلیغات، میزان کلیک بر روی پوستر و لینک. این قابلیت ها در گذشته و در ابزارهای تبلیغاتی مثل روزنامه ها و مجلات غیرممکن بود.
به علت فراگیرشدن و گسترش اینترنت حوزه ی فعالیت دیجیتال مارکتینگ به صورت چشم گیری افزایش پیدا کرده است. به علت آسان بودن دسترسی به اینترنت و اینکه هر چه دسترسی به محتوای آنلاین یا برخط آسان تر باشد؛ تقاضای دیجیتال مارکتینگ هم بیشتر می شود.
مدیریت دقیق و منسجم شبکه های اجتماعی در تمامی شرکت ها و سازمان های موفق جهان یک امر ضروری و بسیار مهم تلقی می شود. این خود به روشنی بیانگر این موضوع است که دنیا برای جداشدن از فضای سنتی و رسیدن به مدرنیته شتاب خود را چند برابراست.

امروزه اکثر افراد در تمامی مکان ها به وسیله لپ تاپ ها و گوشی های همراه خود به دهکده جهانی متصل می شوند و اطلاعات خود را به اشتراک می گذارند و با یکدیگر به تبادل اطلاعات می پردازند؛ هرچه این گونه تبادل بیشتر شود نیاز دیجیتال مارکتینگ پر رنگ تر می شود و بیشتر به چشم می آید.شما نیز کافیست؛ برای رشد و نمو کسب و کار خود، مدیریت بازاریابی دیجیتال خود را به تیم جوراسرویس بسپارید و از نتایج آن لذت ببرید.همیشه برای رشد، به بهترین ها نیاز دارید و ما در تخصص خود، بهترین هستیم.

online business