تولید محتوا برای پیج شال و روسری

تولید محتوا برای پیج شال و روسری
عناوین مقاله

راهنمای تولید محتوا برای پیج شال و روسری اینستاگرام

دید کلی اجتماع به شال و روسری به عنوان بخشی از پوشش، بیشتر به مسئله حجاب می پردازد در حالی که شال و روسری در چینش استایل و حتی رساندن پیام هایی گوناگون از سوی کسی که از آنها استفاده می کند نیز بسیار موثر اند. یک روسری با رنگ های شاد و البته طرح مناسب می تواند استایل ما را از یک نواختی خارج کند، و یا در فصل گرم سال، یک روسری خوش نقش و خوش رنگ می تواند به راحتی با بقیه بخش های پوشش شما تنظیم شود و استایل شما را به چشم بیننده گرم و صمیمی نشان دهد. یه شال رنگی که با کیف و کفش تان ست شده می تواند به زیبایی نوع پوشش شما را خاص نشان دهد و آن را جذاب تر کند.

شال و روسری بخشی از اکسسوری های خانم ها محسوب می شوند و می توانند به جذابیت شما حتی بیش از آنچه می اندیشید بیافزاید. اگر در زمینه فروش شال و روسری تازه کار هستید، این مقاله برای شماست! در این مقاله به روش ها و ایده های تولید محتوا برای پیج شال و روسری می پردازیم. با جورا سرویس همراه باشید.

اگر در این حرفه تازه کارید، چندین مسئله هست که باید بدانید.در تولید محتوا برای پیج شال و روسری احتمالا اولین چالشی که با آن روبه رو می شوید انتخاب نام برای پیج تان است. چند نکته در این باره وجود دارد:

نام ساده انتخاب کنید:

سعی کنید از اسمی استفاده کنید که در خاطر بماند. از استفاده از نام های سخت و دشوار بپرهیزید زیرا در خاطر نمی مانند. باید نامی انتخاب کنید که در عین سادگی در حافظه مخاطب باقی بماند.

یک سر باشید:

سعی کنید نام پیج،سایت و تمام شبکه های اجتماعی تان یکی باشد. به این شکل یافتن تان راحت تر می شود.

از کلید واژه ها استفاده کنید:

در انتخاب نام پیجتان از کلید واژه هایی استفاده کنید که نشان دهند حرفه شما تولید محتوا برای شال و روسری و فروش آنهاست.

به یک نوع خاص بسنده نکنید:

اگر در فروشگاه تان لوازم دیگری مانند اکسسوری ارائه می کنید، می توانید در انتخاب نام صفحه تان از کلید واژه مثلا اکسسوری نیز استفاده کنید.

ایده تولید محتوا برای پیج شال و روسری

تولید محتوا برای شال و روسری:

در تولید محتوا درباره پیج شال و روسری باید بسیار به عکس و کپشن توجه کنید. اما در همان هنگام نیز نباید برخی اصول را از یاد برد:

در مورد تخصص خود تخصصی تحقیق کنید:

اگر می خواهید در تولید محتوای پیج شال و روسری موفق باشید و به خصوص اگر تازه کارید باید در مواردی  مانند جنس شال ها و روسری ها، قواره ها و همچنین مد های جدید تحقیق کنید.

عکس ها را دست کم نگیرید:

در خرید های آنلاین نمی شود اهمیت عکس ها را کم دانست. چرا که تصویر درست می تواند اعتماد سازی کند و همچنین پاسخ درستی به برخی سوالات مشتری دهد. مثلا در خرید حضوری مشتریان جنس را لمس می کنند، و آن را طبق نیاز و سلیقه خود ارزیابی می کنند.اما از آنجایی که در خرید آنلاین این امکان ئوجود ندارد، شما باید در عکاسی به طرح، نقش و جنس شال وروسری طوری بپردازید که مشتری بتواند پارچه را در دست خود احساس کند. البته موارد دیگری نیز هستند که باید مکتوب ارائه شوند و امکان نمایش آن ها در عکس نیست.

سعی کنید عکس ها را خودتان با سلیقه خودتان بگیرید و یک سبک خاص در عکاسی برای خود داشته باشید. عکس های ژورنالی در هرصفحه ای ممکن است یافته شوند. اگر سبک خود و سیره خود را در تولید عکس اورجینال پیش بگیرید از رقبای تقلید کار خود بسیار جلو می افتید.

درست معرفی کنید:

خودتان و شغلتان را درست معرفی کنید. برای این کار  می توانید اطلاعاتی که لازم است را در بایو پیج منتشر کنید تا تصویر درستی از شما و کسب و کارتان در ذهن مخاطب شکل بگیرد. متن بیو برای پیج شال و روسری باید کوتاه و کاربردی باشد و اطلاعاتی مانند ایمیل شماره تلفن ثابت و.. را در اختیار مشتریان قرار دهد تا به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.

ارتباط بگیرید:

با مشتریان تان چه قدیمی و چه جدید ارتباط برقرار کنید تا فضای گرم و صمیمی میان تان احساس شود. لحن مناسبی انتخاب کرده و از استفاده از لحن های خشک و اداری بپرهیزید زیرا باعث می شود مخاطب از حرف زدن با شما لذت نبرد و آن فضای گرم و صمیمی را احساس نکند.

با رقبا به بررسی و تبادل بپردازید:

در صفحه های رقبای تان بگردید و ایده های آنها الهام بگیرید. همچنین می توانید برای تبلیغات و زیاد شدن آمار تبادل تان با آنها به تبلیغات بپردازید.

زمان مناسب خود را انتخاب کنید:

پس از ارزیابی بازدید ها و تعامل پست ها و استوری های تان زمان مناسب برای پست گذاری تان را انتخاب کنید.

ایده تولید محتوا برای پیج شال و روسری:

بیایید با هم چند ایده تولید محتوا برای پیج شال و روسری را بررسی کنیم.

معرفی محصولات جدید:

می توانید از محصول جدیدی که خریداری کرده اید رونمایی کنید.  برای محصول تازه ویدیو و عکس های جذاب تولید کنید و همچنین از محاسن آن بگویید تا مخاطب ترغیب به خرید شود.

استوری برای شال و روسری:

سعی در استوری ها محصولات پر فروش و محبوب را معرفی کنید. می توانید متناسب با فصل های سال و مناسبت ها شال ها و روسری های مناسب را معرفی کنید.

محتوای خود را جذاب نشان دهید:

در عکاسی تان دقت کنید که شال ذو روسری را به عنوان یک اکسسوری مهم و جالب نشان دهید. در این حالت است که بیننده احساس می کند به خرید از شما برای بهتر شدن استایلش نیاز دارد.

حل مشکلات:

در پست ها و استوری های تان به حل مشکلات مشتریان و کاربران بپردازید، مشکلاتی از قبیل سر خوردن روسری از روی سر، مدل های مختلف برای بستن شال و روسری، ست کردن هر نقش و هر رنگ با مدل لباس ها و…

مسابقه برگزار کنید:

هر چند وقت یکبار مسابقه ای برگزار کنید و از میان اجناس تان جایزه هایی بدهید.

نظرسنجی کنید:

اینبار از مخاطبان بخواهید به سوالاتی مانند اینکه کدام طرح بیشتر برای کدام لباس ها مناسبت مناسب است و یا استایل هر فصل پاسخ بدهند. دست مخاطبین خود را از بگذارید.

از هشتگ ها استفاده کنید:

مانند هر کسب و کار دیگری نیز از هشتگ های مرتبط برای دیده شدن استفاده کنید. هشتگ هایی مانند هشتگ های شال و روسری باعث می شوند تا از راه های متفاوتی دیده شوید.

از کپشن غافل نشوید:

با وجود اینکه عکس بسیار اهمیت دارد اما کپشن را از یاد نبرید. در کپشن باید به صورت کوتاه و مفید اطلاعاتی مانند قواره،جنس،برند،قیمت و.. بنویسید تا مشتری بتواند راحت تر انتخاب خود را کند. کپشن یکی از فرصت های طلایی شما برای جذب مشتری است. حتما از کپشن خوب استفاده کنید و برایش زمان بگذارید.

در عکاسی دقت کنید:

به یاد داشته باشید مشتری در خرید آنلاین باید از روی عکس تصمیم بگیرد. پس به یک عکس بسنده نکنید و از تمام طرح ها و رنگ های یک محصول تصویربرداری کنید.سبک و سیاق خود را در عکاسی داشته باشید. سعی کنید عکس های با کیفیت و با وضوح بالا بگیرید تا مخاطب به محض دیدن عکس متوجه شود تا دارد از صفحه شما یک پست را تماشا می کند.

نحوه نوشتن متن بیو برای پیج شال و روسری

نحوه نوشتن متن بیو برای پیج شال و روسری

شال و روسری یکی از اکسسوری‌های بسیار مهم از نظر بانوان در شکل ظاهری و تیپ بیرون از خانه می‌باشد. امروزه به دلیل گسترش فضای شکبه‌های اجتماعی فروش شال و روسری از این طریق بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به عنوان مثال شما در بستر اینستاگرام دارای یک پیج فروشگاهی شال و روسری دارید، به همین سبب باید از مواردی کنید که باعث نشان دادن پیج شما و معرفی بهتر این پیج فروشگاهی شما شود.

یکی از این راه‌ها داشتن تولید محتوا در زمینه شال و روسری است که با رعایت کردن این موضوع که خیلی اهمیت بالایی دارد، به پیج کاری شما برای معرفی شدن در اپلیکشن اینستاگرام خواهد بود.

تولید محتوا به این معنی می‌باشد که شما باید در پیج اینستاگرام خود از عکس‌های مناسب شامل عکس خود شال و شالی که بر روی سر مانکن و عکس تزئین شده‌ی شال که به مشتری هویت بصیری مناسب می‌دهد تا انتخاب درستی داشته باشد.

یکی دیگر از مواردی که باید مورد توجه قرار گیرد، کپشن (متنی که در زیر پست اینستاگرام گذاشته می‌شود) نویسی مناسب است.

این گونه که این متن باید دارای ابعاد شال، جنس پارچه‌ی شال، ساخت کدام برند یا کارخانه و محصول چه کشوری است، قیمتی پرداختی برای خرید شال و هشتگ‌های مناسب برای ترند شدن در بستر اینستاگرام که بسیار مهم‌تر از همه می‌باشد.

یکی دیگر از موضوعاتی که اول به چشم هر بازدید کننده‌ای می‌خورد. بیو پیج اینستاگرام است. این بیو شامل آدرس فروشگاه که مشتریان بتوانند به صورت حضوری برای خرید مراجعه کنند، نوشتن اطلاعات تکمیلی مانند نام دارنده‌ی فرشگاه و شماره تلفنی که برای دسترسی بهتر خریدار گذاشته می‌شود، نوشتن متنی مناسب برای معرفی که به عنوان شعار آن فروشگاه اینترنتی یا حضوری استفاده می‌شود که فقط مشخصه‌ی آن پیج فروشگاهی شال و روسری است.

مورد دیگر که در نوشتن متن بیو برای پیج شال و روسری استفاده می‌شود، گذاشتن طریقه‌ی سفارش آنلاین است.

این روش ممکن است به صورت سامانه‌ی پیامکی، ارتباط از طریق پیام دادن به شماره‌ای در واتس آپ و حتی برای نشان دادن کلاس بالاتر این پیج  فروشگاهی گذاشتن لینک سایت برای خرید که شخص با کلیک کردن بر روی لینک وارد سایت این فروشگاه شده و می‌توند سفارش خود را ثبت کرده و با ارسال مرسوله درب محل پول را به صورت آنلاین و حضوری پرداخت کند.

داشتن اسم مناسب برای معرفی در این بازار اینترنتی بسیار مهم است، این گونه که اسم باید کوتاه و مختصر باشد تا در ذهن مشتری ماندگار شود.

در خیلی از موارد اسم برای پیج شال و روسری را به صورت مفهومی انتخاب می‌کنند. این اسم ممکن است نشان دهنده‌ی مورد خاصی برای محلی که آن فروشگاه قرار دارد یا حتی به گونه‌ای باشد که نشان دهنده‌ی موردی مربوط به پارچه، شال و روسری است.

اما بهترین گزینه‌ای که برای یک خریدار اینترنتی مهم و حائز اهمیت است متن بیو برای پیج شال و روسری می‌باشد. این متن برای مشتری به عنوان یک نشنه‌ی اعتماد برای خرید است که مشتری بتواند با خیال راحت سفارش شال مد نظر خود را ثبت کرده و به استایل مد نظر خود در خیابان و حتی مجالس برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات