طراحی و تولید محتوا

تولید محتوا چیست و آشنایی با آن

در دنیای امروز ، از صبح هنگامی که از خواب بیدار می شویم تا زمانی که شب هنگام به رختخواب می رویم تکنولوژی و اطلاعات را حس میکنیم . تولید محتوا یعنی همه ی آنچه در اطراف ما قرار دارد و به طور مستقیم یا غیر مستقیم با ما ارتباط دارد و به نوعی بر ما تاثیر می گذارد.

عکس ها، ویدیو ها، کتاب های دیجیتال ، پادکست ها و…… از جمله محتواهای اطلاعاتی هستند که در طول رو با آن ها سروکار داریم.
حال شاید از خود بپرسید چرا باید به سمت تولید محتوا برویم ؟
قبل از پاسخ به این سوال باید به این موضوع اشاره کنیم که که هر محتوایی نمی تواند در راه رسیدن به اهداف مان کمک شایانی کند. هر محتوا، نسبت به زمان و محلی که در آن مورد استفاده قرار گیرد ، کیفیتی نسبی را از خود بازتاب می کند.

حتی در گذشته این عقیده در قالب ضرب المثل «هر سخنی جایی و هر نکته مکانی دارد» نمود پیدا کرده است.
تولیدمحتوا، موجب برقراری ارتباط دوطرفه بین مشتری و فروشنده می شود و ارتباط خشک تبلیغات را زیر سوال می برد.

در دنیای امروزی کمتر کسب و کاری را مشاهده می کنیم که شبکه ای اختصاصی تحت وب و یا صفحه ای در دنیای مجازی نداشته باشد تا خود را در دنیای امروزی به همگان معرفی کند. اما در دنیای امروزی کسی  پیروز است و می تواند ادعایی داشته باشد که محتوای بهتر و ساده تر و فراوان تر تولید کند.

تولید محتوا چیست
تولید محتوا در اینستاگرام و آشنایی با تقویم محتوا

خب برگردیم به سوالی که بی جواب موند. به این علت به دنبال تولید محتوا می رویم یا بهتر بگوییم به این علت باید به دنبال تولید محتوا باشیم که، به اهداف تجاری فردی و شرکتی خود از قبیل کسب درآمد و بازاریابی و برندینگ و فروش دست پیدا کنیم .

طراحی محتوا کار دشوار و تخصصی است که نیازمند کارشناس و یا متخصصی است که بتواند در حوزه ی درخواست شده، احاطه ی کافی بر موضوعات و مطالب را داشته باشد بطوریکه نیاز ها را بشناسد و آن ها را تحلیل کند.

ما در تیم جوراسرویس، با طراحی و تولید محتوا  به شما کمک می کنیم تا مشتریان هدف خود را جذب کرده و به کسب درآمد برسید.

ما می توانیم با تولید محتوا وفاداری مشتریان شما را افزایش دهیم؛ پس، برای تغییری بزرگ در کسب و کارتان با ما در تماس باشید.