تیزر تبلیغاتی در رشت

تیزر تبلیغاتی در رشت
عناوین مقاله

طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی در رشت

یکی از موثرترین روش‌های تولید محتوای ویدئویی، تولید تیزر تبلیغاتی است. مطابق به نظرسنجی‌های مختلف مخاطبین بیش از آنکه علاقمند به یافتن اطلاعات و مطالعه مطالب به خصوص در رابطه با تبلیغات یک محصول باشند، ترجیح میدهند که از طریق یک محتوای ویدئویی اطلاعات را با سرعت بیشتر و با جذابیت بالا دریافت کنند.

امروزه با توجه به گستردگی انواع تیزر تبلیغاتی در رشت، حساسیت در نحوه طراحی آن بسیار بیشتر از گذشته شده است، به همین سبب جهت طراحی تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای در رشت نیازمند خلاقیت و متخصص مجرب با تجربه در زمینه تولید تیزر تبلیغاتی است. هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی در رشت ارائه حداقل اطلاعات با جذابیت بسیار بالا مخاطب است، این موضوع سبب می‌شود مخاطب جهت دریافت اطلاعات بیشتر نسبت به ویدئو کنجکاوی بیشتری انجام دهد و مشتاقانه به مشاهده ویدئو ادامه دهد. هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی در رشت و گیلان نسبت به عوامل مختلفی مانند صداگذاری، انمیشین، نوع محتوا، مخاطب شناسی، قاب‌بندی، ترکیب صحنه، نوع فیلمبرداری و نوع خروجی تیزر تبلیغاتی جهت اینستاگرام و تلویزیون بستگی دارد که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.

طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی در رشت

ساخت تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی تاثیر بسزایی در برندسازی یک شرکت و افزایش رشد بازدیدکنندگان اعم از سایت تا تماس با آن شرکت جهت دریافت محصولات دارد. از مزایای دیگر تیزر تبلیغاتی در رشت میتوان به قابلیت انتقال اطلاعات در یک بازه زمانی کوتاه دانست، همچنین ویدئو قابلیت اشتراک‌گذاری با سایر را به راحتی دارد و در عین حال با قرارگیری صوت به سادگی تمام میتوان به مخاطب موارد مختلفی را انتقال داد که در یک مطلب نوشتار آن ساده نمیباشد و به نظر مهمترین مساله این است که در تیزر تبلیغاتی در رشت و گیلان میتوانید از زبان گفتار عامیانه استفاده کنید که باعث کمک  به ارتباط با مخاطب می‌شود.

در طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی در رشت می‌بایست اصول خاصی رعایت شود تا به نتیجه مطلوب برسید. اولین موردی که مهم است، تعیین هدف  و مخاطب شناسی است. بدین معنا که پیش از آنکه نسبت به طراحی سناریو تیزر تبلیغاتی اقدام کنید، باید انتظارات خود را از ساخت تیزر تبلیغاتی مشخص کنید، بعنوان مثال اگر در نظر دارید یک تیزر تبلیغاتی بر روی وب‌سایت قرار بدهید، انتظار دارید چند کلیک دریافت کنید؟ چقدر باعث شناخت برند شما توسط بینندگان بشود؟ اگر تیزر تبلیغاتی صنعتی در رشت و گیلان استفاده میکنید انتظار دارید چقدر در صنعت استان گیلان شناخته بشوید؟، تمامی این موارد بر روی تعیین نوع طراحی و نوع برجسته‌سازی تیزرتبلیغاتی متاثر است.

به طور قطع جهت ساخت یک تیزر خوب و هدفمند میبایست دارای سناریو خلاقانه و باعث حس کنجکاوی در مخاطب جهت دریافت کلیک و مشاهده کامل ویدئو بشود.
در قدم بعدی میبایست سبک تیزر تبلیغاتی خود را مشخص کنید، شما میتوانید از انواع سبک مانند لایواکشن، گرافیک متحرک، موشن گرافیک و موارد مختلف دیگر میتوانید استفاده کنید. طرح لایواکشن می‌تواند گزینه مناسبی جهت یک تبلیغات اجتماعی باشد، در عین حال گرافیک متحرک جهت انتقال بصری مواردی که درک آن ممکن است دشوار یا جذابیتی نداشته باشند بسیار موثر ظاهر شود. در نهایت از سبک موسیقی تیزر چشم پوشی نکنید، حتی یک موزیک مناسب میتواند مشوق تماشای تیزر تبلیغاتی باشد.

در نهایت، جهت طراحی تیزر تبلیغاتی میبایست، بسیار مختصر مانند یک تیزر کوتاه از فیلم باشد، دقت کنید که اگر تیزر فیلم بسیار بد طراحی شود، هیچکس به سراغ تماشای آن نمی‌رود. در ساخت تیزر تبلیغاتی میتوانید از انواع مختلف زیر بر اساس نیاز خود استفاده و سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی در گیلان را داشته باشید

  • تیزر تبلیغاتی معرفی برند
  • تیزر تبلیغاتی معرفی محصول
  • تیزر تبلیغاتی معرفی سازمان، شرکت و…
  • تیزر تبلیغاتی معرفی رویداد
  • تیزر تبلیغاتی با ویدیو رئال
  • تیزر تبلیغاتی انیمیشنی
  • تیزر تبلیغاتی با موشن گرافیک
  • تیزر تبلیغاتی با استاپ موشن
  • تیزر تبلیغاتی تلفیقی

 شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی شهر رشت

 شرکت های ساخت تیزر تبلیغاتی شهر رشت

در مباحث قبل سعی بر آن داشتیم که به بهترین نحو، میزان تاثیرگذاری و نحوه ساخت تیزر تبلیغاتی را به بهترین شکل توضیح بدهیم. نکته‌ای که میبایست در ساخت تیزر تبلیغاتی پس از تمام این مباحث باید توجه کنید، میزان تاثیرگذاری مناسب یک تیزر تبلیغاتی زمانی مابین 15 تا 45 ثانیه دارد، گرچه در ساخت بعضی از تبلیغات ویدئویی نیاز به استفاده کامل زمان تبلیغ مانند ویدئو اینستاگرامی یا تبلیغ در یوتیوب است که مبحث آنها متفاوت است.
یکی مواردی که شرکت‌های ساخت تیزر تبلیغاتی در رشت باید توانایی آن را داشته باشند که با استفاده از قاب‌بندی و طراحی فضای خاص، به هدف ارسال پیام خود دست پیدا کنند و به صورت واضح آن را به مخاطب انتقال بدهند.

استفاده از تجهیزات مناسب ساخت تیزرتبلیغاتی در کیفیت فیلم، ترکیب صحنه، کیفیت رنگ، صحنه‌سازی اثرگزاری بسزایی داشته باشد. که شرکت جوراسرویس جهت ساخت تیزرتبلیغاتی میتواند تمامی موارد تجهیز ساخت تیزر تبلیغاتی مشتریان را با بهترین خدمات میتواند تضمین کند. ضمن اینکه با تشکیل اتاق فکر بهترین سناریونویسی را برای تیزرتبلیغاتی مشتری محترم میتواند ارائه کند. ضمن اینکه با استفاده از کارگردان و بازیگر مجرب هنر اثری بی‌نظیر را ارائه کند.

 

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی در رشت

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی در رشتدر مساله هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی در رشت مسائل مختلفی متاثر هستند که با توجه به آن میتوان به یک قیمت دقیق رسید. اما آن مسائل چه چیزهایی میتوانند باشند؟ ابتدایی‌ترین مساله و مهمترین مساله ساخت تیزر تبلیغاتی نگارش و ویرایش سناریو طبق نظر و طرح کارفرما میباشد که پروژه پس از تائید کارفرما قابل اجرا میباشد اما نگارش سناریو تیزر تبلیغاتی مساله‌ای است که توسط یک تیم حرفه‌ای و مجرب قابل ساخت است و این موضوع پیش از سفارش با توجه به نمونه کارهای شرکت سازنده کاملا مشهود است.

مورد دیگری که میتواند بر قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی متاثر باشد، مساله استفاده از نوع فیلمبرداری، طراحی دکور، طراحی صحنه، نورپردازی و استفاده از عوامل مختلف دیگر مانند بازیگر حرفه‌ای در ساخت کلیپ می‌باشد.
مورد دیگری که در قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی در رشت متاثر است میزان زمان ساخت تیزر تبلیغاتی است که به طور معمول در ساخت اینستاگرام مابین 3 الی 4 روز زمان صرف میشود و اگر طرح تیزر تبلیغاتی نیاز به به جلوه‌ویژه و یا موارد دیگر باشد ممکن است که به بیش از 1ماه زمان نیاز داشته باشد که این موضوع به طور قطع باعث افزایش قیمت می‌شود.
نوع خروجی تیزر به کارفرما نیز بر این موضوع متاثر است، اما شرکت جوراسرویس به طور معمول تمامی ویدئوهای خروجی را بصورت فول اچ‌دی تحویل مشتری خود می‌دهد.
در آخر هزینه تیزر تبلیغاتی ویدئویی در بین شرکت‌های مختلف با توجه به تجربه و تجهیزات مختلف قیمت‌های مختلفی ارائه میکنند. لذا شما میتوانید با مشاهده نمونه کار شرکت جوراسرویس نسبت به مقایسه آن با سایر رقبا اقدام و سپس نسبت به همکاری با ما تصمیم بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات